| Kenteken | G-321-HF |
|---|---|
| Merk | Ford |
| Model | Fiesta |
| Uitvoering | 1.0 EcoBoost ST-Line 100PK 5drs clima, cruise, navi, carplay, pdc, stoelverw, keyless, dab |
| Kilometerstand | 61.451km |
| Bouwjaar | 2019 |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Brandstof | Benzine |
| Motor inhoud | 1.000 cc |
| Vermogen | 74 kW (100 pk) |
| Energie label | |
| Prijs | € 12.750,00 |
1.0 EcoBoost ST-Line 100PK 5drs clima, cruise, navi, carplay, pdc, stoelverw, keyless, dab
Mooie, frisse en complete Ford Fiesta ST-Line van tweede eigenaar. Auto met mooie kilometerstand die onder andere is voorzien van climate control (automatisch geregelde airco), cruise control met snelheidsbegrenzer, elektrische ramen voor, keyless entry & starten, regensensor, automatische dimlichten, parkeersensoren achter, in hoogte verstelbare voorstoelen met stoelverwarming, verstelbaar sportstuur met stuurverwarming, boordcomputer, 17 inch lichtmetalen velgen, isofix bevestiging voor kinderzitjes, verwarmde voorruit en een origineel navigatiesysteem met bluetooth carkit, dab ontvanger, usb aansluiting, stuurbediening en Apple Carplay & Android Auto koppelmogelijkheden.
Standaard leveren wij deze auto af inclusief 6 maanden garantie, wordt de auto gecontroleerd in onze werkplaats en voldoet deze auto bij aflevering aan de eisen inclusief minimaal 6 maanden A.P.K..
U kunt er ook voor kiezen om de auto geheel klaar te laten maken door de werkplaats. De auto heeft dan 6 maanden garantie, minimaal 12 maanden A.P.K., krijgt een onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschrift, een halve tank brandstof, hulppakket, mattenset en wordt het interieur gereinigd & het exterieur gepoetst. De meerprijs hiervan bedraagt € 495,--.
Daarnaast kunt u ook kiezen voor de zekerheid van Bovag Garantie. De auto heeft dan 12 maanden Bovag garantie, minimaal 12 maanden A.P.K., krijgt een onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschrift, een volle tank brandstof, hulppakket, mattenset en wordt het interieur gereinigd & het exterieur gepoetst. Met dit pakket rijdt u gegarandeerd 12 maanden Bovag Onderhoudsvrij. De meerprijs hiervan bedraagt € 895,--.
U bent van harte welkom,
Garagebedrijf Teerink
Boeninksteeg 14
7009 ZC Doetinchem
0314-324453
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Zet en/of drukfouten voorbehouden. Is een optie voor u belangrijk, bekijk dit dan goed op de foto's, op locatie of vraag hier voor de zekerheid naar.
| Carrosserie | Hatchback |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Tellerstand | 61.451 km |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Btw marge | M |
| Massa ledig voertuig | 1064 kg |
| Max trekgewicht | 1000 kg |
| Max trekgewicht ongeremd | 580 kg |
| Cilinder aantal | 3 |
| Cilinder inhoud | 1000 cc |
| Vermogen motor kw | 74 kW |
| Vermogen motor pk | 100 pk |
| Gemiddeld verbruik | 4.7 l/100km |
| Wielbasis | 249 cm |
| Laadvermogen | 611 kg |
| Emissieklasse | euro 6 |
| Energielabel | |
| Gvw | 1675 kg |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Donkergrijs |
| Bekleding | Stof |
| Optiepakketten | |
| BTW / Marge | Marge |
| Wegenbelasting kwartaal | € 145,00 tot € 158,00 per kwartaal |
Bent u geïnteresseerd in deze Ford Fiesta? Neem dan contact op met ons op d.m.v. het onderstaand formulier of of bel ons gerust op 0314-324453
Boeninksteeg 14 7009 ZC Doetinchem | Tel: 0314-324453 / 0314-360424 | info@garageteerink.nl