| Kenteken | NN-371-F |
|---|---|
| Merk | Mitsubishi |
| Model | Space Star |
| Uitvoering | 1.0 Cool+ 71PK 5drs airco, elektr.ramen, centr.vergr, radio/cd |
| Kilometerstand | 86.157km |
| Bouwjaar | 2017 |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Brandstof | Benzine |
| Motor inhoud | 1.000 cc |
| Vermogen | 52 kW (71 pk) |
| Energie label | |
| Prijs | € 6.995,00 |
1.0 Cool+ 71PK 5drs airco, elektr.ramen, centr.vergr, radio/cd
Nette, frisse en keurig onderhouden Mitsubishi Space Star Cool+ van tweede eigenaar. Leuke en complete auto die onder andere is voorzien van airco, all season banden, elektrische ramen voor, centrale deurvergrendeling op afstand, in hoogte verstelbaar stuur met stuurbekrachtiging, isofix bevestiging voor kinderzitjes, boordcomputer, in hoogte verstelbare bestuurdersstoel en een originele radio/cd-speler met aux/usb aansluiting.
Standaard leveren wij deze auto af inclusief 6 maanden garantie, wordt de auto gecontroleerd in onze werkplaats en voldoet deze auto bij aflevering aan de eisen inclusief minimaal 6 maanden A.P.K..
U kunt er ook voor kiezen om de auto geheel klaar te laten maken door de werkplaats. De auto heeft dan 6 maanden garantie, minimaal 12 maanden A.P.K., krijgt een onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschrift, een halve tank brandstof, hulppakket, mattenset en wordt het interieur gereinigd & het exterieur gepoetst. De meerprijs hiervan bedraagt € 495,--.
Daarnaast kunt u ook kiezen voor de zekerheid van Bovag Garantie. De auto heeft dan 12 maanden Bovag garantie, minimaal 12 maanden A.P.K., krijgt een onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschrift, een volle tank brandstof, hulppakket, mattenset en wordt het interieur gereinigd & het exterieur gepoetst. Met dit pakket rijdt u gegarandeerd 12 maanden Bovag Onderhoudsvrij. De meerprijs hiervan bedraagt € 895,--.
U bent van harte welkom,
Garagebedrijf Teerink
Boeninksteeg 14
7009 ZC Doetinchem
0314-324453
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Zet en/of drukfouten voorbehouden. Is een optie voor u belangrijk, bekijk dit dan goed op de foto's, op locatie of vraag hier voor de zekerheid naar.
| Carrosserie | Hatchback |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Tellerstand | 86.157 km |
| Aantal versnellingen | 5 |
| Btw marge | M |
| Massa ledig voertuig | 820 kg |
| Max trekgewicht | kg |
| Max trekgewicht ongeremd | kg |
| Cilinder aantal | 3 |
| Cilinder inhoud | 1000 cc |
| Vermogen motor kw | 52 kW |
| Vermogen motor pk | 71 pk |
| Gemiddeld verbruik | 4 l/100km |
| Wielbasis | 245 cm |
| Laadvermogen | 470 kg |
| Emissieklasse | euro 6 |
| Energielabel | |
| Gvw | 1290 kg |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Donkergrijs |
| Bekleding | Stof |
| BTW / Marge | Marge |
| Wegenbelasting kwartaal | € 70,00 tot € 76,00 per kwartaal |
Bent u geïnteresseerd in deze Mitsubishi Space Star? Neem dan contact op met ons op d.m.v. het onderstaand formulier of of bel ons gerust op 0314-324453
Boeninksteeg 14 7009 ZC Doetinchem | Tel: 0314-324453 / 0314-360424 | info@garageteerink.nl