| Kenteken | GGF-41-P |
|---|---|
| Merk | Opel |
| Model | Astra |
| Uitvoering | SPORTS TOURER 1.2 Turbo Hybrid GS 136PK 5drs AUTOMAAT clima, adapt.cruise, 360 camera, navi, carplay, keyless, LED |
| Kilometerstand | 21.150km |
| Bouwjaar | 2024 |
| Transmissie | Automaat |
| Brandstof | Benzine / Elektrisch |
| Motor inhoud | 1.200 cc |
| Vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Energie label | |
| Prijs | € 28.500,00 |
SPORTS TOURER 1.2 Turbo Hybrid GS 136PK 5drs AUTOMAAT clima, adapt.cruise, 360 camera, navi, carplay, keyless, LED
Zeer mooie, 100% dealer onderhouden Opel Astra Sports Tourer Hybrid GS automaat van eerste particuliere eigenaar. Zeer complete en unieke auto die onder andere is voorzien van climate control (automatisch geregelde airco), adaptieve cruise control (behoud automatisch een afstand tot de voorganger) met snelheidsbegrenzer, bots herkenning, rijstrook sensor, verkeersbord detectie, regensensor, automatische LED koplampen, dode hoek detectie, 360 graden achteruitrijcamera, parkeersensoren rondom, keyless entry & starten, in hoogte verstelbare voorstoelen met verwarming, AGR comfort bestuurdersstoel, verwarmd lederen stuur, schakelmogelijkheid aan het stuur, 17 inch 5 spaaks lichtmetalen velgen, isofix bevestiging voor kinderzitjes en een origineel navigatiesysteem met bluetooth carkit, dab ontvanger, usb aansluiting, stuurbediening en Apple Carplay & Android Auto koppelmogelijkheden.
Standaard leveren wij deze auto af inclusief 6 maanden garantie, wordt de auto gecontroleerd in onze werkplaats en voldoet deze auto bij aflevering aan de eisen inclusief minimaal 6 maanden A.P.K..
U kunt er ook voor kiezen om de auto geheel klaar te laten maken door de werkplaats. De auto heeft dan 6 maanden garantie, minimaal 12 maanden A.P.K., krijgt een onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschrift, een halve tank brandstof, hulppakket, mattenset en wordt het interieur gereinigd & het exterieur gepoetst. De meerprijs hiervan bedraagt € 495,--.
Daarnaast kunt u ook kiezen voor de zekerheid van Bovag Garantie. De auto heeft dan 12 maanden Bovag garantie, minimaal 12 maanden A.P.K., krijgt een onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschrift, een volle tank brandstof, hulppakket, mattenset en wordt het interieur gereinigd & het exterieur gepoetst. Met dit pakket rijdt u gegarandeerd 12 maanden Bovag Onderhoudsvrij. De meerprijs hiervan bedraagt € 895,--.
U bent van harte welkom,
Garagebedrijf Teerink
Boeninksteeg 14
7009 ZC Doetinchem
0314-324453
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Zet en/of drukfouten voorbehouden. Is een optie voor u belangrijk, bekijk dit dan goed op de foto's, op locatie of vraag hier voor de zekerheid naar.
| Carrosserie | Stationwagon |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Tellerstand | 21.150 km |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Btw marge | M |
| Massa ledig voertuig | 1402 kg |
| Max trekgewicht | 1100 kg |
| Max trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Cilinder aantal | 3 |
| Cilinder inhoud | 1200 cc |
| Vermogen motor kw | 100 kW |
| Vermogen motor pk | 136 pk |
| Gemiddeld verbruik | 4.7 l/100km |
| Wielbasis | 273 cm |
| Laadvermogen | 588 kg |
| Emissieklasse | euro 6 |
| Energielabel | |
| Gvw | 1990 kg |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Donkergrijs |
| Bekleding | Half leder / stof |
| Optiepakketten | |
| BTW / Marge | Marge |
| Wegenbelasting kwartaal | € 226,00 tot € 247,00 per kwartaal |
Bent u geïnteresseerd in deze Opel Astra? Neem dan contact op met ons op d.m.v. het onderstaand formulier of of bel ons gerust op 0314-324453
Boeninksteeg 14 7009 ZC Doetinchem | Tel: 0314-324453 / 0314-360424 | info@garageteerink.nl