| Kenteken | S-070-ZV |
|---|---|
| Merk | Opel |
| Model | Grandland X |
| Uitvoering | 1.6 Turbo Hybrid Business Edition 224PK 5drs clima, cruise, navi, carplay, led, trekhaak |
| Kilometerstand | 76.132km |
| Bouwjaar | 2021 |
| Transmissie | Automaat |
| Brandstof | Benzine / Elektrisch |
| Motor inhoud | 1.600 cc |
| Vermogen | 165 kW (224 pk) |
| Energie label | |
| Prijs | Verkocht |
1.6 Turbo Hybrid Business Edition 224PK 5drs clima, cruise, navi, carplay, led, trekhaak
Zeer mooie, goed onderhouden en complete Opel Grandland X Hybrid van 1ste eigenaar in Nederland vanaf 2023. Keurige, ruime en nette auto die onder andere is voorzien van climate control (automatisch geregelde airco), cruise control, elektrische ramen voor & achter, centrale deurvergrendeling op afstand, verkeersbord herkenning, rijstrook sensor, keyless starten, parkeersensoren voor & achter, achteruitrijcamera, regensensor, automatische LED koplampen, in hoogte verstelbare voorstoelen met stoelverwarming, afneembare trekhaak met 13 polige aansluiting, isofix bevestiging voor kinderzitjes en een origineel navigatiesysteem met bluetooth carkit, dab ontvanger, usb aansluiting, stuurbediening en Apple Carplay & Android Auto koppelmogelijkheden.
Daarnaast is deze auto voorzien van plug-in hybride systeem met accu van 13,2 kWh. De brandstofmotor levert 180pk en de elektromotor 110pk. Gecombineerd beschikt deze Grandland over 224pk. Deze Grandland heeft een WLTP actieradius van 57km volledig elektrisch waardoor deze zeer voordelig kan rijden.
Standaard leveren wij deze auto af inclusief 6 maanden garantie, wordt de auto gecontroleerd in onze werkplaats en voldoet deze auto bij aflevering aan de eisen inclusief minimaal 6 maanden A.P.K..
U kunt er ook voor kiezen om de auto geheel klaar te laten maken door de werkplaats. De auto heeft dan 6 maanden garantie, minimaal 12 maanden A.P.K., krijgt een onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschrift, een halve tank brandstof, hulppakket, mattenset en wordt het interieur gereinigd & het exterieur gepoetst. De meerprijs hiervan bedraagt € 495,--.
Daarnaast kunt u ook kiezen voor de zekerheid van Bovag Garantie. De auto heeft dan 12 maanden Bovag garantie, minimaal 12 maanden A.P.K., krijgt een onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschrift, een volle tank brandstof, hulppakket, mattenset en wordt het interieur gereinigd & het exterieur gepoetst. Met dit pakket rijdt u gegarandeerd 12 maanden Bovag Onderhoudsvrij. De meerprijs hiervan bedraagt € 895,--.
U bent van harte welkom,
Garagebedrijf Teerink
Boeninksteeg 14
7009 ZC Doetinchem
0314-324453
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Zet en/of drukfouten voorbehouden. Is een optie voor u belangrijk, bekijk dit dan goed op de foto's, op locatie of vraag hier voor de zekerheid naar.
| Carrosserie | SUV |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Tellerstand | 76.132 km |
| Aantal versnellingen | 8 |
| Btw marge | M |
| Massa ledig voertuig | 1710 kg |
| Max trekgewicht | 1250 kg |
| Max trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Cilinder aantal | 4 |
| Cilinder inhoud | 1600 cc |
| Vermogen motor kw | 165 kW |
| Vermogen motor pk | 224 pk |
| Gemiddeld verbruik | 1.4 l/100km |
| Wielbasis | 268 cm |
| Laadvermogen | 580 kg |
| Emissieklasse | euro 6 |
| Energielabel | |
| Gvw | 2290 kg |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Donkergrijs |
| Bekleding | Half leder / stof |
| BTW / Marge | Marge |
| Wegenbelasting kwartaal | € 307,00 tot € 335,00 per kwartaal |
Bent u geïnteresseerd in deze Opel Grandland X? Neem dan contact op met ons op d.m.v. het onderstaand formulier of of bel ons gerust op 0314-324453
Boeninksteeg 14 7009 ZC Doetinchem | Tel: 0314-324453 / 0314-360424 | info@garageteerink.nl