| Kenteken | SN-784-R |
|---|---|
| Merk | Opel |
| Model | Insignia |
| Uitvoering | Sports Tourer 1.5 Turbo Exclusive 165PK 5drs clima, cruise, navi, camera, carplay, massage, stoelvent, led, trekhaak |
| Kilometerstand | 109.798km |
| Bouwjaar | 2018 |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Brandstof | Benzine |
| Motor inhoud | 1.500 cc |
| Vermogen | 121 kW (165 pk) |
| Energie label | |
| Prijs | Verkocht |
Sports Tourer 1.5 Turbo Exclusive 165PK 5drs clima, cruise, navi, camera, carplay, massage, stoelvent, led, trekhaak
Mooie en uitstekend onderhouden Opel Insignia Exclusive van tweede eigenaar. Zeer mooie en complete auto die onder andere is voorzien van climate control (automatisch geregelde airco), cruise control met snelheidsbegrenzer, keyless entry & starten, alarmsysteem, in hoogte verstelbare AGR comfortstoelen met stoelverwarming & stoelventilatie, lederen bekleding, bestuurdersstoel met geheugen en massagefunctie, dode hoek detectie, digitaal dashboard, headup display, 360 graden camera voor & achter, adaptieve led koplampen, 18 inch lichtmetalen velgen met all season banden, elektrische achterklep, parkeersensoren rondom met parkeer assistent (automatisch inparkeren), wegklapbare trekhaak met 13 polige aansluiting, elektrisch bedienbaar panorama dak en een origineel navigatiesysteem met bluetooth carkit, dab ontvanger, aux/usb aansluiting en Apple Carplay & Android Auto koppelmogelijkheden.
Standaard leveren wij deze auto af inclusief 6 maanden garantie, wordt de auto gecontroleerd in onze werkplaats en voldoet deze auto bij aflevering aan de eisen inclusief minimaal 6 maanden A.P.K..
U kunt er ook voor kiezen om de auto geheel klaar te laten maken door de werkplaats. De auto heeft dan 6 maanden garantie, minimaal 12 maanden A.P.K., krijgt een onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschrift, een halve tank brandstof, hulppakket, mattenset en wordt het interieur gereinigd & het exterieur gepoetst. De meerprijs hiervan bedraagt € 495,--.
Daarnaast kunt u ook kiezen voor de zekerheid van Bovag Garantie. De auto heeft dan 12 maanden Bovag garantie, minimaal 12 maanden A.P.K., krijgt een onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschrift, een volle tank brandstof, hulppakket, mattenset en wordt het interieur gereinigd & het exterieur gepoetst. Met dit pakket rijdt u gegarandeerd 12 maanden Bovag Onderhoudsvrij. De meerprijs hiervan bedraagt € 895,--.
U bent van harte welkom,
Garagebedrijf Teerink
Boeninksteeg 14
7009 ZC Doetinchem
0314-324453
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Zet en/of drukfouten voorbehouden. Is een optie voor u belangrijk, bekijk dit dan goed op de foto's, op locatie of vraag hier voor de zekerheid naar.
| Carrosserie | Stationwagon |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Tellerstand | 109.798 km |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Btw marge | M |
| Massa ledig voertuig | 1422 kg |
| Max trekgewicht | 1405 kg |
| Max trekgewicht ongeremd | 730 kg |
| Cilinder aantal | 4 |
| Cilinder inhoud | 1500 cc |
| Vermogen motor kw | 121 kW |
| Vermogen motor pk | 165 pk |
| Gemiddeld verbruik | 6.5 l/100km |
| Wielbasis | 283 cm |
| Laadvermogen | 663 kg |
| Emissieklasse | euro 6 |
| Energielabel | |
| Gvw | 2085 kg |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Donkergrijs |
| Bekleding | Leder |
| Optiepakketten | |
| BTW / Marge | Marge |
| Wegenbelasting kwartaal | € 226,00 tot € 247,00 per kwartaal |
Bent u geïnteresseerd in deze Opel Insignia? Neem dan contact op met ons op d.m.v. het onderstaand formulier of of bel ons gerust op 0314-324453
Boeninksteeg 14 7009 ZC Doetinchem | Tel: 0314-324453 / 0314-360424 | info@garageteerink.nl