| Kenteken | NF-397-J |
|---|---|
| Merk | Opel |
| Model | Meriva |
| Uitvoering | 1.4 Turbo Blitz 140PK 5drs AUTOMAAT clima, cruise, navi, pdc, lmv, trekhaak |
| Kilometerstand | 64.079km |
| Bouwjaar | 2017 |
| Transmissie | Automaat |
| Brandstof | Benzine |
| Motor inhoud | 1.400 cc |
| Vermogen | 103 kW (140 pk) |
| Energie label | |
| Prijs | € 12.999,00 |
1.4 Turbo Blitz 140PK 5drs AUTOMAAT clima, cruise, navi, pdc, lmv, trekhaak
Mooie, nette en complete (Nederlandse) Opel Meriva Blitz Automaat van uit 2017. Leuke auto, voorzien van automatische versnellingsbak, climate control (automatisch geregelde airco), cruise control, elektrische ramen voor & achter, parkeersensoren voor & achter, regensensor, automatische verlichting, 16 inch lichtmetalen velgen met all season banden, reservewiel, trekhaak met 13 polige aansluiting, boordcomputer, isofix bevestiging voor kinderzitjes en een origineel navigatiesysteem met bluetooth carkit, radio/cd-speler, aux/usb aansluiting en stuurbediening.
Standaard leveren wij deze auto af inclusief 6 maanden garantie, wordt de auto gecontroleerd in onze werkplaats en voldoet deze auto bij aflevering aan de eisen inclusief minimaal 6 maanden A.P.K..
U kunt er ook voor kiezen om de auto geheel klaar te laten maken door de werkplaats. De auto heeft dan 6 maanden garantie, minimaal 12 maanden A.P.K., krijgt een onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschrift, een halve tank brandstof, hulppakket, mattenset en wordt het interieur gereinigd & het exterieur gepoetst. De meerprijs hiervan bedraagt € 495,--.
Daarnaast kunt u ook kiezen voor de zekerheid van Bovag Garantie. De auto heeft dan 12 maanden Bovag garantie, minimaal 12 maanden A.P.K., krijgt een onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschrift, een volle tank brandstof, hulppakket, mattenset en wordt het interieur gereinigd & het exterieur gepoetst. Met dit pakket rijdt u gegarandeerd 12 maanden Bovag Onderhoudsvrij. De meerprijs hiervan bedraagt € 895,--.
U bent van harte welkom,
Garagebedrijf Teerink
Boeninksteeg 14
7009 ZC Doetinchem
0314-324453
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Zet en/of drukfouten voorbehouden. Is een optie voor u belangrijk, bekijk dit dan goed op de foto's, op locatie of vraag hier voor de zekerheid naar.
| Carrosserie | MPV |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Tellerstand | 64.079 km |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Btw marge | M |
| Massa ledig voertuig | 1371 kg |
| Max trekgewicht | 1300 kg |
| Max trekgewicht ongeremd | 720 kg |
| Cilinder aantal | 4 |
| Cilinder inhoud | 1400 cc |
| Vermogen motor kw | 103 kW |
| Vermogen motor pk | 140 pk |
| Gemiddeld verbruik | 6.9 l/100km |
| Wielbasis | 264 cm |
| Laadvermogen | 624 kg |
| Emissieklasse | euro 6 |
| Energielabel | |
| Gvw | 1995 kg |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Donkergrijs |
| Bekleding | Half leder / stof |
| Optiepakketten | |
| BTW / Marge | Marge |
| Wegenbelasting kwartaal | € 226,00 tot € 247,00 per kwartaal |
Bent u geïnteresseerd in deze Opel Meriva? Neem dan contact op met ons op d.m.v. het onderstaand formulier of of bel ons gerust op 0314-324453
Boeninksteeg 14 7009 ZC Doetinchem | Tel: 0314-324453 / 0314-360424 | info@garageteerink.nl