| Kenteken | ZF-295-L |
|---|---|
| Merk | Volkswagen |
| Model | Tiguan |
| Uitvoering | 1.5 TSI ACT Highline R-line 150PK 5drs AUTOMAAT clima, adap.cruise navi, panodak trekhaak, carplay, led, keyless |
| Kilometerstand | 207.903km |
| Bouwjaar | 2019 |
| Transmissie | Automaat |
| Brandstof | Benzine |
| Motor inhoud | 1.500 cc |
| Vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Energie label | |
| Prijs | € 18.750,00 |
1.5 TSI ACT Highline R-line 150PK 5drs AUTOMAAT clima, adap.cruise navi, panodak trekhaak, carplay, led, keyless
Zeer nette en uiterst complete Volkswagen Tiguan Highline met R-line pakket. Uitstekend onderhouden auto die onder andere is voorzien van climate control (automatisch geregelde airco), adaptieve cruise control (behoud automatisch een afstand tot voorganger) met snelheidsbegrenzer, elektrische ramen voor & achter, keyless entry & starten, regensensor, automatische LED koplampen, in hoogte verstelbare voorstoelen met stoelverwarming, 20 inch lichtmetalen velgen met all season banden, parkeersensoren voor & achter, parkeer assistent (automatisch parkeren) achteruitrijcamera, volledig elektrisch panorama dak, elektrische achterklep, trekhaak met 13 polige aansluiting & 1800Kg trekgewicht, in hoogte verstelbaar lederen sportstuur, digitaal dashboard en een origineel navigatiesysteem met bluetooth carkit, dab ontvanger, aux/usb aansluiting, cd-speler, dubbele usb aansluiting en Apple Carplay & Android Auto koppelmogelijkheden.
Standaard leveren wij deze auto af inclusief 3 maanden beperkte garantie, wordt de auto gecontroleerd in onze werkplaats en voldoet deze auto bij aflevering aan de eisen inclusief minimaal 6 maanden A.P.K..
Eventuele afleverbeurten en uitgebreidere garantie in overleg
U bent van harte welkom,
Garagebedrijf Teerink
Boeninksteeg 14
7009 ZC Doetinchem
0314-324453
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Zet en/of drukfouten voorbehouden. Is een optie voor u belangrijk, bekijk dit dan goed op de foto's, op locatie of vraag hier voor de zekerheid naar.
| Carrosserie | SUV |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Tellerstand | 207.903 km |
| Aantal versnellingen | 7 |
| Btw marge | M |
| Massa ledig voertuig | 1450 kg |
| Max trekgewicht | 1800 kg |
| Max trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Cilinder aantal | 4 |
| Cilinder inhoud | 1500 cc |
| Vermogen motor kw | 110 kW |
| Vermogen motor pk | 150 pk |
| Gemiddeld verbruik | 6.1 l/100km |
| Wielbasis | 268 cm |
| Laadvermogen | 680 kg |
| Emissieklasse | euro 6 |
| Energielabel | |
| Gvw | 2130 kg |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Donkergrijs |
| Bekleding | Velours |
| Optiepakketten | |
| BTW / Marge | Marge |
| Wegenbelasting kwartaal | € 226,00 tot € 247,00 per kwartaal |
Bent u geïnteresseerd in deze Volkswagen Tiguan? Neem dan contact op met ons op d.m.v. het onderstaand formulier of of bel ons gerust op 0314-324453
Boeninksteeg 14 7009 ZC Doetinchem | Tel: 0314-324453 / 0314-360424 | info@garageteerink.nl