| Kenteken | 41-SFX-2 |
|---|---|
| Merk | Volvo |
| Model | V60 |
| Uitvoering | 1.6 T3 R-Design 150PK 5drs clima, cruise, navi, pdc, lmv, trekhaak |
| Kilometerstand | 197.689km |
| Bouwjaar | 2011 |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Brandstof | Benzine |
| Motor inhoud | 1.600 cc |
| Vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Energie label | |
| Prijs | € 7.450,00 |
1.6 T3 R-Design 150PK 5drs clima, cruise, navi, pdc, lmv, trekhaak
Nette en volledig dealer onderhouden Volvo V60 T3 R-Design van tweede eigenaar. Leuke en complete auto die onder andere is voorzien van climate control (automatisch geregelde airco), cruise control met snelheidsbegrenzer, elektrische ramen voor & achter, centrale deurvergrendeling op afstand, 16 inch lichtmetalen velgen, in hoogte verstelbaar lederen stuur met stuurbekrachtiging, in hoogte verstelbare voorstoelen, afneembare trekhaak met 13 polige aansluiting, isofix bevestiging voor kinderzitjes en een origineel navigatiesysteem met bluetooth carkit, radio/cd-speler, aux/usb aansluiting en stuurbediening.
Standaard leveren wij deze auto af inclusief 6 maanden garantie, wordt de auto gecontroleerd in onze werkplaats en voldoet deze auto bij aflevering aan de eisen inclusief minimaal 6 maanden A.P.K..
U kunt er ook voor kiezen om de auto geheel klaar te laten maken door de werkplaats. De auto heeft dan 6 maanden garantie, minimaal 12 maanden A.P.K., krijgt een onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschrift, een halve tank brandstof, hulppakket, mattenset en wordt het interieur gereinigd & het exterieur gepoetst. De meerprijs hiervan bedraagt € 495,--.
U bent van harte welkom,
Garagebedrijf Teerink
Boeninksteeg 14
7009 ZC Doetinchem
0314-324453
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Zet en/of drukfouten voorbehouden. Is een optie voor u belangrijk, bekijk dit dan goed op de foto's, op locatie of vraag hier voor de zekerheid naar.
| Carrosserie | Stationwagon |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Tellerstand | 197.689 km |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Btw marge | M |
| Massa ledig voertuig | 1432 kg |
| Max trekgewicht | 1600 kg |
| Max trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Cilinder aantal | 4 |
| Cilinder inhoud | 1600 cc |
| Vermogen motor kw | 110 kW |
| Vermogen motor pk | 150 pk |
| Gemiddeld verbruik | 6.7 l/100km |
| Wielbasis | 278 cm |
| Laadvermogen | 668 kg |
| Emissieklasse | euro 5 |
| Energielabel | |
| Gvw | 2100 kg |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Donkergrijs |
| Bekleding | Half leder / stof |
| Optiepakketten | |
| BTW / Marge | Marge |
| Wegenbelasting kwartaal | € 226,00 tot € 247,00 per kwartaal |
Bent u geïnteresseerd in deze Volvo V60? Neem dan contact op met ons op d.m.v. het onderstaand formulier of of bel ons gerust op 0314-324453
Boeninksteeg 14 7009 ZC Doetinchem | Tel: 0314-324453 / 0314-360424 | info@garageteerink.nl